Склопакети

Склопакет – головна частина вікна

Склопакет займає 80% площі всього вікна і впливає не тільки на світлопропускну здатність конструкції, але і на рівень збереження тепла і тиші в будинку. Склопакет — це два, три скла розташованих на відстані один від одного. Герметична конструкція скріплена між собою по контуру за допомогою дистанційних рамок і герметиків. Саме герметичність, тип скла і кількість камер забезпечують необхідний рівень теплоізоляції, шумоізоляції, світлопропускання та інші експлуатаційні характеристики.

Ступінь теплоізоляції і шумоізоляції залежить від:

 • кількості камер;
 • товщини повітряного прошарку;
 • типу наповнювача (газ або повітря);
 • властивості скла.

 

Склопакет — це два, три скла, скріплені між собою по контуру за допомогою дистанційних рамок , що утворюють герметичні камери.

Однокамерний склопакет – два скла і одна повітряна камера

Двокамерний склопакет – три скла і дві повітряні камери

Склопакети нового покоління

Ізолюючі властивості склопакета підвищують сухий повітряний або газовий прошарок, тому двокамерна конструкція з оптимальною шириною камер здатна забезпечити максимальний теплозахист і шумоізоляцію в порівнянні з вузьким однокамерним варіантом. При цьому слід враховувати, що додаткова камера збільшує загальну вагу конструкції, створюючи навантаження на петлі, а тому вимагає використання більш дорогої і якісної фурнітури. Зазвичай двокамерні конструкції вибирають для скління житлових будинків і утеплених балконів або лоджій, однокамерні встановлюють на звичайних балконах і лоджіях, коли немає необхідності в додатковому утепленні або шумоізоляції.

Склопакети нового покоління дозволяють істотно зменшити витрати на опалення. Наприклад, однокамерний енергозберігаючий склопакет зберігає на 25% більше тепла, ніж стандартний двокамерний склопакет.

Важливо визначити, які параметри склопакета потрібні саме вам. Збереження тепла взимку, відображення сонячних променів влітку, захист від шуму в жвавому районі, захист від пилу, максимальне пропускання світла або потрібен склопакет із затемненням.

ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧІ

Напилення оксидів срібла, відображають теплові хвилі і не дають теплу з приміщення виходити на вулицю. Комфортна температура у вашому будинку цілий рік.

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНІ

Універсальний варіант, захищає від сонця, шуму і зберігає тепло в приміщенні. Забезпечує економію на опаленні в зимовий час, і на кондиціонуванні - в літній.

ШУМОІЗОЛЯЦІЙНІ

Ідеально підходять для скління вікон, які виходять на жваву вулицю. Суттєво підвищать рівень звукоізоляції вашого житла.

ПРОТИУДАРНІ

Надійні конструкції забезпечують максимальний захист вашого будинку від проникнення сторонніх осіб. Витримують велику кількість ударів.

ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧІ СКЛОПАКЕТИ

Енергозберігаючі склопакети (І-скло) виникають в результаті напилення оксидів срібла на внутрішню поверхню скла. Вони відображають теплові хвилі, які виходять від нагрівальних приладів назад в приміщення, зберігають тепло і дозволяють економити на опаленні.

Енергозберігаючі характеристики однокамерного енергозберігаючого склопакета вище, ніж у звичайного двокамерного склопакета. При цьому загальна вага однокамерної конструкції значно менше, а значить, навантаження на віконну фурнітуру буде менше, відповідно термін служби вікон збільшиться.

Переваги:

 • істотне підвищення теплоізоляції;
 • високі показники світлопропускання;
 • захист від утворення конденсату;
 • захист від вигорання меблів і стін кімнати.

 

Енергозберігаючі склопакети від компанії "САВ строй" сертифіковані, виготовлені відповідно до європейських стандартів якості і забезпечують ефективне енергозбереження за рахунок напилення оксидами срібла.

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНІ СКЛОПАКЕТИ

Склопакети з мультифункціональним покриттям забезпечують сприятливий мікроклімат в приміщенні в будь-який час року. Ці склопакети надійно захищають приміщення від спеки в літній час і зберігають тепло в приміщенні взимку, дозволяючи економити на опаленні або охолодженні приміщення.

Мультифункціональне покриття - це спеціальне багатошарове захисне напилення на основі молекул срібла і хрому. Наноситься цей склад на внутрішню поверхню одного скла, не впливаючи на його світлопропускну здатність. Завдяки такому покриттю склопакет має легкий дзеркальний відблиск.

Переваги:

 • збереження тепла в холодну пору року;
 • захист від перегріву в спеку;
 • виключення випадання конденсату;
 • зниження витрат на електроенергію;
 • високі показники світлопропускання;
 • високі показники шумоізоляції;
 • захист від вигорання меблів і стін кімнати;
 • невелика дзеркальність зовні.

 

Всі ці позитивні моменти пояснюються наявністю багатошарового напилювання, яке виступає як своєрідний фільтр. Виготовлення конструкцій ведеться відповідно з інноваційними розробками. Найпопулярнішим способом є магнетронний, за допомогою якого на поверхню наносяться частинки металу. Шари такого напилення накладаються один на одного хрест-навхрест, що позначається на більшій міцності покриття.

Установка такого скління особливо ефективна в приватних будинках, де активно використовуються автономні котельні для обігріву та системи кондиціонування. За рахунок економії енергоресурсів витрати на придбання мультифункціональних склопакетів окупаються досить швидко.

ШУМОІЗОЛЯЦІЙНІ СКЛОПАКЕТИ

Склопакети з додатковим захистом від шуму забезпечують тишу і комфорт в приміщенні. Вони знижують рівень шуму на 30-40 дБ, це в два рази більше, ніж звичайний склопакет. Такі склопакети актуальні для будинків, розташованих поблизу автомобільних трас, трамвайних та залізничних колій, галасливих вулиць або громадських місць з великою прохідністю людей. Часто їх встановлюють в громадських будівлях з високими вимогами до тиші, наприклад, в лікарнях, дитячих садах або школах.

Шумоізоляційні склопакети - багатокамерні конструкції з використанням скла різної товщини і відстанню між ними. Шумоізоляційні властивості склопакета досягаються за рахунок наступних чинників:

 • двокамерного склопакета;
 • використанням скла різної товщини;
 • різної дистанції між склом;
 • заповнення повітряних камер інертним газом;
 • використанням склопакета з триплексом;
 • герметичністю стиків;
 • щільному притискустулок.

Багатошарові конструкції з підвищеним рівнем шумозахисту - відмінне рішення для установки, як в міській квартирі, так і в заміському будинку. Незважаючи на те, що шумоізоляційний склопакет має велику товщину, він добре пропускає світло і забезпечує комфорт в приміщенні.

ПРОТИУДАРНІ СКЛОПАКЕТИ

 

Протиударні склопакети використовують для безпеки від проникнення сторонніх осіб в приміщення. Ударостійкі вікна встановлюються в фінансових установах, в квартирах на перших і останніх поверхах, в заміських будинках, в дитячих і спортивних спорудах.

Високу стійкість до пошкоджень таких склопакетів забезпечує наявність загартованого скла, скла триплекс або протиударної плівки.

ТРИПЛЕКС

ТРИПЛЕКС –   багатошарове, куленепробивне, броньоване скло, яке з'єднано між собою за допомогою полімеру. Конструкція складається мінімум з двох скляних листів, з'єднаних між собою технологією пресування під високим тиском і температурою. Завдяки цьому міцність таких склопакетів дуже висока: його дуже складно розбити, навіть прикладаючи значних зусиль.

Переваги:

 • висока міцність і захищеність від зломів;
 • при пошкодженні не розлітається на осколки, продовжує зберігати форму;
 • сприяє збереженню тепла і дозволяє економити енергію;
 • захищає від проникнення шкідливих ультрафіолетових променів;
 • захищає приміщення від вигоряння.СКЛОПАКЕТИ З ЗАГАРТОВАНОГО СКЛА

Склопакети з загартованим склом - це надійні конструкції, здатні витримати будь-які зовнішні впливи. Процес його виробництва передбачає термічну обробку при температурі 650-700º C і швидке охолодження потоком холодного повітря. Перед загартовуванням проводиться ретельна перевірка на предмет внутрішніх пустот і відколів поверхні скла. Термічна обробка виконується в спеціальних печах. Подібна обробка скла підвищує механічну і термічну міцність за рахунок його різкого стиснення і розтягування. В результаті, виходить склопакет, який в 5 разів міцніше звичайного скла. Однак висока механічна стійкість неминуче збільшує вартість.

Коли склопакет розбивається, утворюється велика кількість дрібних осколків із закругленими гранями, не здатними завдати шкоди здоров'ю. Особливістю склопакетів із загартованого скла є високий рівень безпеки.

Переваги:

 • висока міцність і стійкість до механічного впливу;
 • при пошкодженні не утворюється великих осколків з гострими краями;
 • стійкість до значних температурних перепадів;
 • світопропускна здатність поверхні не страждає при загартуванні.

Склопакети з використанням загартованого скла широко застосовуються в фасадному і структурному склінні, виробництві офісних перегородок і дверей, а також склінні балконів і вітражів.

Компанія «САВ строй» пропонує найякісніші склопакети Glastrosch - лідера скляного ринку Європи.

Склопакети Glastrosch

Швейцарська компанія Glastrosch, існує понад 100 років і є безумовним лідером ринку склопакетів в Україні. Склопакети з 10-річною гарантією від компанії Glastrosch, втілили в собі все нове, що є на світовому ринку віконних технологій.

Компанія має понад 70 виробничих підприємств, розташованих в Швейцарії, Німеччині, Франції, США, Польщі, Україні та Молдові, на яких працює близько 5300 співробітників.

Тисячі об'єктів по всьому світу укомплектовані склопакетами саме цієї торгової марки. Вибираючи Glastrosch, ви отримуєте ультрасучасні склопакети в ваших вікнах, які збережуть максимум тепла в будинку взимку і збережуть прохолоду в літню спеку. Високий рівень виробництва і перевірка якості забезпечують відсутність браку і відмінну якість.

 

Компанія «САВ строй» пропонує широкий спектр варіантів скління в Києві та Київській області. Підсумкова вартість склопакета для пластикового вікна буде залежати від кількості скла в пакеті, наявності на них спеціальних покриттів, обраного заповнення камер і загального розміру виробу. Наші фахівці розкажуть вам про всі види наших склопакетів, запропонувавши найкращий варіант для ваших вікон.

Жалюзі і ролети

Жалюзі і ролети

Жалюзі - надійний захист від сонячних променів і сторонніх очей. Ролети призначені для захисту приміщення від злому.

Москітна сітка

Москітна сітка

Міцна, але легка конструкція захистить приміщення від комах, пуху, пилу. Не заважає відкриттю і закриттю стулок.

Підвіконня

Підвіконня

Підвіконня покращують теплоізоляцію та оформлення вікон, представлені в широкій колірній палітрі.

ШПРОСИ

ШПРОСИ

Стильна і витончена прикраса віконної конструкції. Шпроси в вікнах збільшують міцність склопакета і доповнюють вигляд будинку.

ПРОТИЗЛАМНІ ВІКНА

ПРОТИЗЛАМНІ ВІКНА

Комплексний захист вашого будинку: посилена фурнітура, ручка з замком і ударостійкий склопакет.

Кольорові ручки

Кольорові ручки

Залежно від кольору профілю і дизайну інтер'єру пропонуємо віконні ручки різних кольорів.

Дитячі замки

Дитячі замки

Безпека перебування дітей біля вікна. Замок не дасть розкрити вікно і сприяє запобіганню нещасних випадків.

Фурнітура SIEGENIA

Фурнітура SIEGENIA

Перевірена часом, надійна німецька фурнітура забезпечує плавний хід стулки і ідеальний притиск.

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.