Тоновані вікна

 Тоновані вікна

Останнім часом все більшою популярністю користується тонування вікон. Тоноване - це затемнене або дзеркальне скло, яке перешкоджає попаданню всередину приміщення прямих сонячних променів. Тонування вікон здійснюють за допомогою спеціальної полімерної плівки - найбільш простий і недорогий спосіб захисту. На поверхню скла за спеціальною технологією наносять тонуючу плівку, після чого монтують його в склопакет плівкою всередину, що забезпечує захист покриття від механічних пошкоджень і забруднень. Установка пластикових вікон зі склопакетами з тонуванням доцільна в бізнес центрах і торгових об'єктах, офісах, квартирах, заміських будинках. Особливо актуально таке рішення при надмірному надлишку сонячного освітлення, а також при панорамному склінні.

Головні переваги склопакетів з тонуванням:

  • естетична привабливість і оригінальність;
  • поліпшення тепло- і звукоізоляції;
  • підвищення міцності і протиударних властивостей;
  • стійкість до вологості, дії високих і низьких температур;
  • в разі пошкодження вікна, осколки не розлітаються;
  • захист від жаркого літнього сонця;
  • оберігають обстановку і обробку приміщення від вигоряння;
  • приховують внутрішній простір від сторонніх очей;
  • перешкоджають проникненню тепла влітку, що знижує потребу в кондиціонуванні;
  • сучасний естетичний дизайн ваших вікон!

Тонування скла в масі полягає в додаванні спеціального барвника в саму скломасу при її виготовленні. Таке скло буде легко пропускати світло, але блокувати надлишок ультрафіолетових променів. Доступні різноманітні варіанти вибору кольору для тонування вікон. Плівка має відтінки бронзового, сірого, зеленого і синього кольорів. Відрізняється відсотком світлопропускання прямого сонячного світла, чим менше коефіцієнт світлопропускання, тим темніше скло. Також є варіанти прозорої матової плівки, яка має більшу світлопропускну здатністю.

Для пластикових конструкцій використовують кілька основних видів тонованих плівок.

Солнцезахисне тонування вікон

Сонцезахисна плівка є найбільш функціональною і ефективною при захисті приміщень від ультрафіолетових променів і яскравого сонячного світла.  Рекомендується з метою захисту предметів усередині приміщення від вигорання і захисту приміщення від сторонніх цікавих поглядів. Забезпечує комфортну напівтемряву такої інтенсивності, яка підходить споживачеві. Сонцезахисне тонування замовляють в приміщення, що виходять на південну сторону.


Дзеркальне тонування вікон

Дзеркальні тоновані вікна, відображають близько 80% світла, надійно захищаючи приміщення від сторонніх поглядів з боку вулиці. Користуються попитом в квартирах перших і других поверхів, офісних приміщень, при склінні заміських будинків і котеджів. Ефект одностороннього дзеркала зберігається до настання темряви. У темний час доби освітлення всередині приміщення більше, ніж зовні, і склопакет стає прозорим.


Захисне тонування вікон

Плівка захищає пластикове вікно від пошкоджень або небажаного проникнення в приміщення через віконний отвір. Слід надавати перевагу для установки в приміщення з високим ризиком ушкодження скла. При випадковому пошкодженні цілісності скла, осколки не випадають, а залишаються на плівці. Рівень захисту може бути різним ву залежності від коефіцієнта міцності плівки, обраної для тонування.


Матове тонування вікон

Недороге рішення для створення комфортних умов і захисту від небажаних сторонніх поглядів. Матове тонування використовують для установки офісних перегородок та дверей, наприклад в медичних установах. Матові вікна повністю втрачають прозорість і перешкоджають небажаним поглядам з боку вулиці.

Недоліки тонування вікон. До мінусів можна віднести скорочений доступ світла в приміщення. Вечір при затемнених вікнах буде наступати набагато раніше, в наслідок чого електрики буде витрачатися більше. Занадто тоновані шибки знижують рівень освітлення і прогрівання приміщень. Однак таке скло захистить ваші речі від вицвітання на сонці. При використанні дзеркального тонування слід врахувати його прозорість в темний час.

Тоновані склопакети перешкоджають проникненню в приміщення прямих сонячних променів, захищаючи меблі та оздоблювальні матеріали від вигорання, а також захищають від зайвого тепла і світла, що особливо актуально в жаркому кліматі. Такі склопакети характеризуються високим ступенем поглинання світла і підвищену міцність.

Тоновані склопакети від «САВ строй» - це захист від яскравого сонця, гарантія відсутності сторонніх поглядів і широкі дизайнерські можливості!

Склопакети

Склопакети

Склопакети з різними видами покриття покращують функціональність і теплоізоляцію вікна.

Підвіконня

Підвіконня

Підвіконня покращують теплоізоляцію та оформлення вікон, представлені в широкій колірній палітрі.

Москітна сітка

Москітна сітка

Міцна, але легка конструкція захистить приміщення від комах, пуху, пилу. Не заважає відкриттю і закриттю стулок.

Дитячі замки

Дитячі замки

Безпека перебування дітей біля вікна. Замок не дасть розкрити вікно і сприяє запобіганню нещасних випадків.

Кольорові ручки

Кольорові ручки

Залежно від кольору профілю і дизайну інтер'єру пропонуємо віконні ручки різних кольорів.

Мультифункціональний

Мультифункціональний

Мультифункціональний склопакет захищає приміщення від перегріву влітку і тепловтрат взимку.

Фурнітура Maco

Фурнітура Maco

Надійна багатофункціональна австрійська фурнітура Maco - це якість, безпека і елегантний зовнішній вигляд.

ШПРОСИ

ШПРОСИ

Стильна і витончена прикраса віконної конструкції. Шпроси в вікнах збільшують міцність склопакета і доповнюють вигляд будинку.

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.