Аксесуари

Аксесуари для пластикових вікон

Аксесуари для пластикових вікон - це обов'язкові елементи, без яких збірка і установка вікна неможлива, і додаткові опції, які зроблять використання ваших вікон максимально комфортним і приємним.

Наприклад, склопакети та фурнітура є необхідними комплектуючими для функціонування вікна. Без підвіконь і відливів віконна система буде виглядати незакінченою і неакуратною. А ось москітні сітки, жалюзі, тонування і шпроси не впливають на якість установки, але в рази збільшують задоволення від практичного використання вікон.

Параметри додаткових аксесуарів визначаються і узгоджуються на етапі виміру і складання договору. За допомогою вдало і правильно підібраних аксесуарів ви зможете створити індивідуальний стиль, поліпшити ізоляцію і продовжити термін служби віконних конструкцій.

При купівлі пластикових конструкцій, вам знадобляться додаткові комплектуючі, які забезпечать комфорт і затишок у вашій оселі.

Компанія «САВ строй» пропонує широкий асортимент комплектуючих для пластикових вікон від перевірених виробників. Консультанти компанії допоможуть вибрати оптимальний набір опцій.

Склопакети

Склопакети

Виготовляються в залежності від потреб з різними видами покриття, які покращують функціональність і теплоізоляцію вікна.

Фурнітура

Фурнітура

Якісна фурнітура забезпечить легке і комфортне керування вікном, захист від продування протягом усього терміну експлуатації.

Жалюзі і ролети

Жалюзі і ролети

Жалюзі - надійний захист від сонячних променів і сторонніх очей. Ролети призначені для захисту приміщення від злому.

Підвіконня

Підвіконня

Підвіконня покращують теплоізоляцію та оформлення вікон, представлені в широкій колірній палітрі.

Москітна сітка

Москітна сітка

Міцна, але легка конструкція захистить приміщення від комах, пуху, пилу. Не заважає відкриттю і закриттю стулок.

Тонуючі плівки

Тонуючі плівки

Надійний спосіб захиститися від цікавих поглядів перехожих і палючого сонця.

Відливи на вікна

Відливи на вікна

Встановлюється із зовнішнього боку вікна для захисту конструкції і монтажного шва від опадів.

ШПРОСИ

ШПРОСИ

Стильна і витончена прикраса віконної конструкції. Шпроси в вікнах збільшують міцність склопакета і доповнюють вигляд будинку.

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.